Join the team!
Oferta:

Oferujemy pracę w młodym, dynamicznym zespole. Możliwość nawiązania stałej współpracy, elastyczny czas pracy. Możliwość rozwoju i awansu.

Wymagania:
  • umiejetność łatwego nawiązywania kontaktu
  • znajomość jezyka hiszpańskiego i angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość Krakowa i jego topografii
  • znajomość jezyka niemieckiego bedzie dodatkowym atutem
Opis stanowiska

Witanie turystów, kierowanie ich do grup, udzielanie informacji na temat oferty Walkative!

Oferta:

Wymagania:
Dane kontaktowe:
* Prosimy wypełnić wszystkie wymagane okna i wyrazić zgodę na Politykę Prywatności.
Dodaj cv

* PDF - maksymalna wielkość pliku: 10 MB.
0
Steps taken
0
Years of walking
0
Cities
0
Happy tourist took
our tours
Want to become a tourist guide?
We offer guiding courses!

Check out the next course on
our course website!

Courses